28 січня

міжнародний
виставковий
центр

на головну Правила

 • Вхід на захід дозволений лише особам, які досягли 16 років. Організатор заходу залишає за собою право перевірки документів, які свідчать, що відвідувачі досягли потрібного віку. До списку документів, які підтверджують вік відвідувачів, віднесені: національний паспорт, закордонний паспорт, водійські права. Будь ласка, зверніть увагу, що студентський квиток, а також студентський квиток міжнародного зразка ISIC не є документами, які можуть підтвердити вік відвідувача. Повернення грошей в разі, якщо відвідувач не досяг зазначеного віку, не здійснюється.
 • Вхідний квиток дає право одноразового входу на захід. Так само просимо звернути увагу, що квиток дає право входу лише один раз - "One Way Ticket". Повторний вхід здійснюється тільки за наявності ще одного квитка.
 • На заході заборонено проявляти агресію по відношенню до інших відвідувачів. У разі агресивних дій по відношенню до інших відвідувачів заходу, а також при непокорі і опорі діям служби безпеки, а також представникам правоохоронних органів, ви будете змушені покинути територію заходу без компенсації вартості квитка.
 • Організатор заходу залишає за собою право здійснювати особистий огляд відвідувачів з метою забезпечення безпеки. На захід категорично забороняється проносити:
  1. будь-які види зброї (включаючи холодну, газову, пневматичну, вогнепальну і т.д.), а також газові балончики, електрошокери;
  2. будь-які види наркотичних засобів, а також пристосування для їх застосування;
  3. колючі предмети, а також будь-які скляні предмети;
  4. будь-які рідини та напої, включаючи безалкогольні;
  5. лазерні указки, що світяться палички і браслети, а також інші подібні предмети;
  Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки при вході на територію заходу. З метою громадської безпеки тимчасове зберігання предметів, які заборонені, не здійснюється.
 • Власнику квитка може бути відмовлено в праві відвідування заходу в разі алкогольного або наркотичного сп'яніння, без компенсації вартості квитка.
 • Особам, які купують квитки на захід у неофіційних розповсюджувачів, може бути відмовлено у вході. Організатор заходу не несе відповідальності за підроблені квитки. У разі виникнення сумнівів з приводу достовірності придбаного вами квитка - зв'яжіться з організаторами заходу для перевірки.
 • Відшкодування вартості квитка можливе виключно в разі скасування заходу (не переносу дати проведення!), і здійснюється виключно в офісі компанії Qiev Dance. Затримка початку заходу не є підставою для повернення квитків.
 • Для своєї безпеки та безпеки оточуючих, під час проведення заходу дотримуйтесь інструкцій організаторів і служби безпеки, а також допомагайте в здійсненні заходів безпеки. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і дані правила, а також не дотримуються вимог організаторів заходу і служби охорони, можуть бути змушені покинути територію заходу без компенсації вартості квитка.
 • Забороняється проносити на захід професійне обладнання для відео- або аудіозапису, а також фотозйомки. Виняток становлять офіційно акредитовані організатором оператори і фотографи. Дозволено проносити аматорське фото- і відео-устаткування. У разі виявлення несанкціонованої зйомки, відвідувач буде переданий правоохоронним органом, а апаратура може бути конфіскована в установленому законодавством України порядку.
 • У разі несанкціонованого доступу в зону сцени, технічні приміщення, технічні зони, в зону за сценою, а також в разі, якщо ваш квиток не дає вам права доступу в зону вищої категорії, служба безпеки має право вивести вас за межі території заходи без компенсації вартості квитка.
 • Організатор залишає за собою право використовувати будь-які фото- і відеоматеріали з участю відвідувачів у власних цілях, без додаткового узгодження.

Відвідуючи захід, ви автоматично приймаєте дані правила.

Організатор залишає за собою право вносити зміни в дані правила.