28 січня

міжнародний
виставковий
центр

на головну David Guetta

Напевно, немає в світі таких людей, які б не знали хто такий David Guetta або не чули хоча б один з його треків. Він є зіркою не тільки танцювальної, а всього світу музики в цілому.

6 номінацій на премію Греммі з них 2 перемоги, більше 10 років в списку найкращих ді-джеїв світу. П'ять із шести його студійних альбомів і 22 сингла ставали платиновими. А в цілому, в активі Девіда Гетти - понад 10 млн проданих альбомів і більше 40 млн синглів.


Окрім власних треків, Девід є рекордсменом за кількістю зіркових коллаборацій: David Bowie, Justin Bieber, Rihanna, John Legend, Bruno Mars, Usher, Akon, Nicki Minaj, Snoop Dogg, Avicii, Fergie, Kid Cudi, LMFAO, Kiiara, Sia, Robin Schulz, Ludacris, Flo Rida, Bebe Rexha, Afrojack, Steve Angelo & Sebastian Ingrosso та багато інших.

Кількість фанатів – один з головних показників успіху кожного артиста, а в Девіда їх безмежна кількість. 54 мільйони підписників на Facebook - більше, ніж у будь-якого іншого артиста в електронній музиці. За його Інстаграмом стежить більше 8 млн. людей, а на його Youtube-канал підписано більше 14 млн користувачів. Кліпи Девіда були переглянуті в сумі понад 10 млрд разів. При цьому, у самого популярного відео-кліпа на трек "Hey Mama", вдумайтеся, більше одного мільярда переглядів.Кожен виступ Девід Гетта збирає аншлаги по всьому світу. А найбільші фестивалі прагнуть отримати його собі у якості хедлайнера. Tomorrowland, Ultra Music Festival, Electric Daisy, Sziget - це всього деякі великі музичні події, на яких виступає Девід Гетта.

У минулому році Девід відіграв один із найважливіших виступів у своїй кар'єрі - перед заповненим стадіоном Стат-де-Франc він виступив на церемонії відкриття Чемпіонату Європи з футболу, трансляцію якого побачили кілька мільйонів чоловік.

Сьогодні Девід Гетта по праву вважається одним з найпопулярніших і авторитетних електронних музикантів на сучасній сцені, а його виступ – це завжди очікуванна подія.